Share This

Hakkımızda

img

Kebo

1996 yılında Antakya’da 45 m2 bir restoranda başlayan yolculuğumuz 20 yılı aşkın süredir ilk günkü heyecanı ile devam etmektedir.

Yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmış bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. Tavuk gıda pazarında %100 doğal ve katkısız ürünlerimizi tesisimizde üreterek şubelerimize soğuk zincir bozulmadan ulaştırmaktayız.

Kebo olarak tüm şubelerimizde modern ve otantik çizgileri birlikte korumaya devam ediyoruz. Dinamik iç mekân tasarımımız, odun fırında pişen geleneksel ekmeğimiz, Antakya’yı yanı başımızda hissettiren biberimiz ve tüm bunların yanında dönere innovatif bir değer katan soslarımız ile hem geleneksel hem de modern lezzetler bir arada yer almaktadır.

chef
15
Years of Experience
order
370
Orders Daily
pizza
40
Pizza Varieties
burger
29
Types of Burger

Neden Bizi Seçmelisiniz?

tercih1
%100 Doğal Ürünler

Ürünlerimizin tamamı %100 doğal ve katkısızdır doğal olarak Kebo içerisinde hiçbir kimyasal katkı maddesi ve koruyucu bulundurmamaktadır!

tercih2
Acıda İddialıyız

Kebo da acı olarak özenle seçilmiş taze biber kullanılmaktadır. Acılı Kebo alışkın olmayanların bünyelerine geçici olarak zarar verebilir. Acı seçeneklerimiz; Hafiff, Az, Orta, Acı ve Bol acılıdır.

tercih3
Kendinizi İyi Hissettirir

Kebo size kendinizi özel hissettirir içinde neler istediğinizi ve hatta oranlarını siz belirleyebilir kendi Kebo'nuza aşık olabilirsiniz!

Meet Our Team

We Are in the News

delivery2

Fast & ReliableDelivery

Learn More
24_7_preorder

24/7 Pre OrderAvailable

Order Now
rewards_program

Join RewardsProgram

Get Started